MEB İNSAN KAYNAKLARI

MEB insan kaynakları Milli Eğitim Bakanlığı tarafından hazırlanıp hizmete sokulan teknoloji uygulaması olup, Milli Eğitim Bakanlığında oluşan açık iş durumları hakkında bilgi alınabilecek en güvenilir uygulamadır.

Uygulama ile öğretmenlik vasfı kazanmış olan bireylere Milli Eğitim kadrolarında açık iş durumları bildirilmektedir.MEB insan kaynakları internet sayfası incelendiğinde sadece açık iş durumları hakkında bilgilendirme yapılmadığı görülebilir.

Bunun yanı sıra Milli Eğitim Bakanlığına dair mevzuat,  tüzük, yönetmelik, yönerge, Bakanlar Kurulu Kararları, tebliğler, burslar, dokümanlar, istatistikler ve Milli Eğitim Bakanlığı tarafından hazırlanan sınavlar hakkında da bilgilendirme yapıldığı fark edilmektedir.

Ayrıca atama sonuçları, yer değiştirme sonuçları, özür grubu ve asker öğretmen görevlendirmeleri neticeleri de bu sayfa üzerinden ilgili şahıslara aktarılmaktadır.

Bunların dışında hizmet içi eğitim bilgileri de yine aynı sayfada verilmekte ayrıca genel müdürlük, birimler, stratejik plan, teşkilat şeması, bağlantı ve iletişim bilgilerine de MEB insan kaynakları internet uygulamasından halka duyurulmaktadır.

Etiketler:

MEB İNSAN KAYNAKLARI Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. betül diyor ki:

    merhaba haksız ve yalan ibarelerle burs alan kişileri nereye şikayet etmek gerekir ?

Sayfa başına git
Eğitim ve Ögretim