MEBBİS DESTEK

Mebbis destek, MEB kurumunda görev alan memurların ve öğretmenlerin yaşayacağı teknik sorunlara çözüm üretme ve Mebbis sayfasına daha kolay ulaşmalarına dolayısı ile sorgulamalarını daha sağlıklı biçimde yapabilmelerine olanak sağlayan bilgisayar programıdır.

MEB, görevli öğretmen ve öğrencilere dair bilgileri elektronik ortamda sorgulama imkanı sunmaktadır. Ancak programın ağırlığı ve gösterilen ilgi düşünüldüğünde, teknik olumsuzlukların yaşanması muhtemeldir.

Bu gibi durumlarda Mebbis destek uygulaması ile ilgili kişi yaşanması muhtemel teknik aksaklık durumunda Mebbis sayfasına ulaşabilmektedir.

Mebbis destek programı okul ve kurum için personel için verilen şifreleri takip etme ve şifre tutanaklarını hazırlama kabiliyetine sahiptir. Kullanıcı isterse rastgele şifre alma seçimi yapar ve sistem rastgele bir şifre hazırlayarak kullanıcının işini kolaylaştırır.

Ayrıca kullanıcının rapor metinlerini hazırlama aşamasında pratik kullanım olanağı sağlar ve kısayol tuşları ile bu işlemlerin gerçekleşmesine katkı sağlar.

Bunun yanı sıra cihazlarda oluşan arıza ve aksaklıklardan dolayı hazırlanana tutanakların kayıt altına alınmasında da olumlu görev üstlenmektedir.

Etiketler:

MEBBİS DESTEK Konusuna 4 Yorum Yapıldı
 1. HİCRAN ÖZÇAYCI diyor ki:

  Merhaba ben Bursadan Özlüce Safari Sürücü Kursu Müdürü Hicran Özçaycı dün gece dönem adaylarının sisteme yüklenmesi ve onaylanması sırasında bazı aksilikler yaşadık Örneğin belgeleri yüklememize rağmen onay ekranında yüklenmedi görünüyordu bu nedenle 9 adayın onay işlemini gerçekleştiremedik.ADAYLARIN MAĞDUR OLMAMASI İÇİN SİSTEMİN KISA SÜRELİĞİNE AÇILMASI GEREKMEKTEDİR LÜTFEN YARDIMCI OLUNUZ TEŞEKKÜRLER….

 2. yasemin kargacı diyor ki:

  bu sistem ne zaman düzelecek acaba sürekli hata ,sürekli hata yorulduk artık.

 3. muhittin diyor ki:

  bi sorum olacak üstat
  ben devlet memuruyum kurumlar arası tercih ile öğretmenliğe başvurmak istiyorum tüm bilgileri girip memurluk süremde dahil yazıp onay verince öğretmenlikteki hizmet süresi boş diyor kabul etmiyor ben öğretmenlik yapmadığım icin boş bırakıyorum olmuyor tercih tamamlanmıyor
  biraz acil yardımcı olur musunuz saygılarımla

 4. Maşallah yavuz diyor ki:

  Siteye kayıt olmak istiyom

Sayfa başına git